Bayrak Direkleri

Bayrak Direkleri

Mesnetli Bayrak Direkleri

GAP Galvaniz tesislerinde,  Mesnetli Bayrak Direkleri Büyük meydanlarda, Parklarda, gerek görülen kavşaklarda, Anıtlarda ve hakim tepelerde estetik görünümleriyle kullanıma elverişlidir. Bu direkler 5 ila 100 metre boylar arasında üretilebilmektedir. Galvaniz kaplama uygulandığında çeşitli çevresel koşullarda minimum 20 yıl dayanıklıdır.

Bayrak direkleri 12 m. yüksekliğe kadar tek parça ve 12 metrenin üzerinde poligon kesitli gövdelerin iç içe sıkı geçme yöntemiyle 100 metre yüksekliğe kadar tasarlanmakta ve müşteri taleplerine bağlı olarak sonsuz dönerli ve asansörlü sistem uygulanmaktadır

Hareketli Mesnetli Bayrak Direkleri

GAP Galvaniz tesislerinde,  Hareketli Mesnetli Bayrak Direkleri, Kamu, Tüzel ve Özel Sektör Binalarında estetik görünümleriyle kullanıma elverişlidir. Bu direkler 3 ila 12 metre boylar arasında üretilebilmektedir. Galvaniz kaplama uygulandığında çeşitli çevresel koşullarda minimum 20 yıl dayanıklıdır.

Üretimimiz dünya standartlarına ve teknik şartnamelere uygun olarak yapılmakta ve TS 914 EN ISO 1461 - ASTM A123 standartlarında galvanizlenmektedir.